Martin Bilík závodící za Orel Brno – Řečkovice se stal rekordním v pořadí 173. účastníkem letošního ročníku Moravského ultramaratonu. Byl prvním, kdo navýšil celkový počet 172 loňských účastníků. Zúčastnil se tří etap a s uběhnutými 129 km a časem 13:40:01 hod obsadil celkové 86. místo z celkového počtu 199 účastníků. Martinovi náleží odměna ve formě vratky startovného. Protože se zúčastnil tří etap, dostane zpět zaplacené startovné ze všech tří etap.
Stejný postup bude využit i při příštím ročníku Moravského ultramaratonu s tím, že rekorní prémii získá 200. účastník se zaplaceným startovným.