• 7 závodů na 7 místech
  • Nové výzvy
  • Osobnosti
    Sigrid Eichner běžela svůj 2000 maraton na MUM 2016
  • Běh v přírodě
  • Nádherná krajina
  • Radost z běhu
  • Souboje
  • Přátelství

Propozice IMG 7233

PřihláškaIMG 7000bw

V sobotní Cimrmanově etapě se startuje postupně, tak aby doběh všech běžců byl nejpozději kolem 14 hodiny. To znamená, že nejpomalejší startují na začátku.

Následuje seznam startovních časů. Běžci, kteří přijdou na start maratonu a chtějí se nově přihlásit, si odhadnou čas startu tak, že ke svému předpokládanému výsledku maratonu na rovině přičtou 40 minut a zařadí se do startovní skupiny běžců, aby doběhli do 14 hodin. Zároveň těmto závodníkům doporučujeme přijet na start asi hodinu před startem své skupiny. Půlmaratonci startují v 11:00 ve skupině s Danem Orálkem.

Počet Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu AVG
1 Sigrid Eichner DE F 1940 2 7:00 7:04:36
2 András Maczó HU M 1949 238 7:00 7:39:33
3 Brigitte Koczy DE F 1960 64 7:00 7:06:18
4 Josef Holý CZ M 1941 121 7:10 6:48:54
5 Thomas Radzuweit DE M 1965 26 7:10 6:46:56
6 Sara Kortyka DE F 1991 4 7:20 6:43:02
7 Libor Svozil CZ M 1971 41 7:20 6:38:38
8 Heinrich Schütte DE M 1956 33 7:20 6:43:51
9 Pavel Zeman CZ M 1954 59 7:20 6:39:16
10 Gerd Junker DE M 1956 11 7:20 6:42:30
11 Eliška Anna Kubičková CZ F 1966 39 7:30 6:29:36
12 Miroslav Vostrý CZ M 1977 104 7:30 6:25:55
13 Józef Łyscarz PL M 1980 46 7:30 6:34:39
14 Petr Prokop Tůma CZ M 1968 13 7:30 6:31:55
15 Ewald Komar DE M 1950 35 7:40 6:18:45
16 Ivan Ďurkovský SK M 1958 1 7:40 6:16:03
17 Vilma Podmelová CZ F 1962 137 7:40 6:17:01
18 Ulrich Tomaschewski DE M 1954 28 7:50 6:12:02
19 Helmut Rosieka DE M 1948 37 7:50 6:06:58
20 Annette Bruns DE F 1967 49 7:50 6:08:34
21 Michael Bruns DE M 1965 50 7:50 6:08:34
22 Martin Šandera CZ M 1976 34 7:50 6:12:21
24 Klaus Neumann DE M 1952 31 8:10 5:45:54
25 Joachim Kortyka DE M 1955 5 8:10 5:45:54
26 Roman Křivánek CZ M 1979 20 8:10 5:54:09
27 Zdeněk Bouček CZ M 1956 133 8:10 5:53:37
28 Romana Pöplová CZ F 1968 12 8:10 5:52:57
29 Zdeněk Pavelka CZ M 1979 65 8:20 5:35:28
30 Irina Koval RUS F 1958 6 8:20 5:39:25
31 Jiří Sliva CZ M 1977 101 8:20 5:40:13
32 Tomáš Vojtíšek CZ M 1973 108 8:30 5:29:32
33 Pavel Koller CZ M 1970 38 8:30 5:34:15
34 Jan Dolejš CZ M 1949 123 8:30 5:31:35
35 Hana Breburdová CZ F 1961 18 8:30 5:29:31
36 Hana Křižovičová CZ F 1971 1016 8:30  
37 Tomáš Ulma CZ M 1964 8 8:40 5:23:00
38 Ivan Raffay SK M 1966 107 8:40 5:23:45
39 Jozef Zváč SK M 1963 201 8:40 5:23:45
40 Tomáš Dittrich CZ M 1969 7 8:50 5:09:55
41 Jiří Pucholt CZ M 1959 112 8:50 5:13:03
42 Slávka Ďurkáčová SK F 1988 58 8:50 5:10:13
43 Norbert Večeřa CZ M 1969 47 8:50 5:06:26
44 Michael Kiene  DE M 1971 3 9:00 5:01:30
45 Petr Nejedlý CZ M 1974 36 9:00 4:59:34
46 Bořivoj Hajzer CZ M 1980 29 9:00 4:56:55
47 Mojmír Krejča CZ M 1969 22 9:00 4:58:48
48 Marek Werbitzky CZ M 1969 115 9:00 4:59:18
49 Tomáš Parma CZ M 1970 118 9:00 5:03:10
50 Kateřina Jedličková CZ F 1987 202 9:00  
51 Sven Peemöller DE M 1968 25 9:00 5:02:22
52 Lukáš Staněk CZ M 1991 126 9:00 4:55:21
53 Pavel Mezera CZ M 1968 116 9:10 4:47:10
54 Adam Fritscher CZ M 1975 60 9:10 4:53:06
55 Jiří Hladký CZ M 1975 131 9:10 4:51:32
56 Ludmila Odehnalová CZ F 1986 127 9:10 4:49:36
57 Lenka Horáková CZ F 1982 52 9:10 4:53:02
58 Radek Luksza CZ M 1974 105 9:10 4:54:41
59 Petr Ptáček CZ M 1987 102 9:10 4:46:38
60 Ondřej Prokop CZ M 1962 9 9:20 4:36:09
61 Petr Tulis CZ M 1974 61 9:20 4:35:03
62 Robert Dulík CZ M 1978 125 9:20 4:40:58
63 Eva Škvařilová CZ F 1973 1030 9:20  
64 Prokop Veselý CZ M 1969 19 9:30 4:34:38
65 Robert Dohnal CZ M 1970 32 9:30 4:28:02
66 Zdeňka Komárková CZE F 1974 78 9:30 4:27:31
67 Petr Hora CZ M 1976 75 9:30 4:34:27
68 František Čapka CZ M 1968 120 9:30 4:31:10
69 Ctirad Fanfrdla CZ M 1974 69 9:30 4:25:19
70 Antonín Volenec CZ M 1987 63 9:30 4:29:13
71 Petr Dostálek CZ M 1967 57 9:40 4:22:52
72 Ondřej Strnad CZ M 1980 53 9:40 4:23:37
73 Marcel Hašpl CZ M 1977 106 9:40 4:21:55
74 Jan Pojsl CZ M 1972 124 9:40 4:23:51
75 Jana Kakáčová CZ F 1971 110 9:40 4:18:47
76 Martin Hausknecht CZ M 1994 24 9:40 4:22:20
77 Martin Svoboda CZ M 1977 134 9:40 4:16:32
78 Gábor Tresó HU M 1975 42 9:40 4:17:42
79 Vít Kolář CZ M 1980 117 9:50 4:14:19
80 Lukáš Hlavička CZ M 1987 54 9:50 4:06:41
81 Pavel Viščor CZ M 1974 30 9:50 4:05:29
82 Peter Lešták SK M 1967 21 9:50 4:14:47
83 Marcela Čadová CZ F 1975 122 9:50 4:14:49
84 Petr Murka CZ M 1978 23 9:50 4:14:20
85 Robert Šamonil CZ M 1974 143 10:00 4:00:16
86 Ivana Hrdličková CZ F 1989 55 10:00 3:59:08
87 Petr Křenek CZ M 1987 45 10:00 3:58:13
88 Michal Glier CZ M 1982 114 10:10 3:49:55
89 Michal Krška CZ M 1984 103 10:10 3:54:36
90 Miroslav Klíma CZ M 1975 128 10:10 3:53:46
91 Bronislav Hlaváč CZ M 1977 17 10:10 3:46:41
92 Petr Polánka CZ M 1975 51 10:10 3:53:37
93 Lenka Kohnová CZ F 1988 129 10:10 3:53:12
94 Martin Šerák CZ M 1978 40 10:20 3:37:01
95 Libor Konečný CZ M 1971 56 10:20 3:41:21
96 Pavel Czerny CZ M 1981 132 10:20 3:37:36
97 Rudy Krajča CZ M 1965 109 10:20 3:42:48
98 Jiří Partl CZ M 1990 43 10:20 3:43:09
99 Robert Bém CZ M 1977 119 10:20 3:44:42
100 Tomáš Hrdina CZ M 1979 113 10:20 3:38:22
101 Vojtěch Grün CZ M 1992 135 10:30 3:31:31
102 Martin Kopecký CZ M 1979 16 10:30 3:27:44
23 Jaroslav Konečný CZ M 1969 1015 11:00  
103 Daniel Orálek CZ M 1970 10 11:00 3:20:32
104 Ondřej Šindelář CZ M 1988 1029 11:00  
105 Radek Krejčíř CZ M 1991 236 11:00  
106 Libor Münster CZ M 1966 237 11:00  

Time to Start

Count of Runners

RaceRunners
PulMaraton1
MUM61
MiniMUM34
Etapa73
Etapa54
Etapa4, 51
Etapa43
Etapa313
Etapa2, 51
Etapa23
Etapa1,21
Etapa119